niedziela, 28 lutego 2016

Warsztat PRZEZ STOPY DO ZDROWIA DZIECI

Zabiegi refleksologiczne oddziałują na wszystkich niezależnie od wieku - począwszy od wczesnego dzieciństwa a skończywszy na dorosłości.

Dzieci zdecydowanie szybciej reagują i wracają do równowagi w wyniku refleksoterapii niż dorośli. Przepływ energii u dzieci jest łatwiejszy do odblokowana a właściwa równowaga zostaje szybciej przywrócona.


Refleksologia to holistyczna, traktująca człowieka, jako jedność duszy, ciała umysłu i emocji, skuteczna i bezpieczna metoda terapii. Polega ona na przywróceniu równowagi organizmu poprzez stymulację określonych punktów (refleksów) znajdujących się na stopach, twarzy, uszach, głowie czy dłoniach, które mają połączenie ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała.

Refleksoterapia łagodzi dolegliwości zarówno na tle fizycznym jak i emocjonalnym i może być dobrą alternatywą dla dzieci w wieku szkolnym i dla nastolatków.

W trakcie warsztatu:
  • Dowiesz się, czym jest refleksologia i dlaczego jest tak ważna.
  • Poznasz refleksologiczną i meridianową mapę stóp.
  • Dowiesz się jak stosować refleksologię, aby obniżyć napięcia, wzmocnić odporność i zmniejszyć ból (ucha, głowy i brzucha), ułatwić zasypianie i poprawić jakość snu.
  • Dowiesz się jak masować stopy przy dolegliwościach trawiennych takich jak: kolki, biegunki, zaparcia oraz przy zapaleniu zatok, uszu, gardła, oskrzeli i płuc.
  • Opowiem o tym jak się odżywiać w trakcie choroby.
  • Otrzymasz cenne wskazówki jak od razu zacząć praktykę masażu.
  • Poznasz Brazylijską Technikę Palców.
 Zapraszamy: rodziców, dziadków i opiekunów oraz wszystkie te osoby, które pracują z dziećmi.

Na warsztacie przekazuję wiedzę i umiejętności skutecznego stosowania refleksologii w życiu codziennym, w każdej sytuacji i na każdym etapie życia. Wszystko to okraszone dużą dawką humoru oraz nauką w atmosferze zabawy!

Prowadzi: Marta Targońska 
Refleksoterapeutka. Terapeutka Łagodnej Bio-Energetyki w trakcie certyfikacji. Nauczycielka Masażu Dotyk Motyla. Organizuje i prowadzi kursy, warsztaty, wykłady i spotkania tematyczne wspierające zdrowie i rozwój oraz budzące świadomość. Pracuje z kobietami w ciąży, dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i osobami starszymi. Autorka bloga: www.refleksolozka.pl

Informacje i zapisy:
Termin: 15 marca 2016 r. g. 18:00-21:00

Miejsce: Naturalne Centrum Zdrowia, ul. Grażyny 15, sala 17, Warszawa.
Cena: 90zł / 75zł uczestnicy poprzednich warsztatów.
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy.
 
Zabierz ze sobą wygodny strój - zajęcia mają charakter warsztatowy a to oznacza, że będziecie praktykować na sobie!

Informacje i zapisy:
Marta Targońska, tel.: +48 606 212 200, refleksolozka@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz