Łagodna Bio-Energetyka


Łagodna Bio-Energetyka (Gentle Bio-Energetics) to połączenie terapii werbalnej z pracą z ciałem, która poprzez delikatny dotyk przywraca naturalny przepływ energii życiowej i pozwala odzyskać siły witalne.

Autorką terapii jest lekarz medycyny, pediatra Eva Reich, córka znanego psychologa, psychoanalityka, Wilhelma Reicha, uznanego za twórcę bioenergetyki.

Asystując ojcu i obserwując jego delikatną pracę z niemowlętami i dziećmi, Eva opracowała metodę Łagodna Bio-Energetyka, która skutecznie pomaga ludziom w każdym wieku - od narodzin do śmierci.

W naszym ciele gromadzone są wspomnienia pochodzące m.in. z okresu prewerbalnego (od poczęcia do 2 roku życia), stanów transowych oraz stanów nieświadomych. Traumatyczne lub nawet radosne doświadczenia tych okresów mogły zostać wyparte lub utracone przez nas z powodu bólu lub braku zgody/akceptacji innych. Blokady te przeradzają się w systemy obronne i wpływają na nasze życie uniemożliwiając w pełni się nim cieszyć.

Łagodna Bio-Energetyka umożliwia przypomnienie sobie i uzdrowienie najstarszych i najgłębiej zapisanych wspomnień w komórkach i tkankach naszego ciała. W trakcie terapii uczymy się jakie zbroje rozwinęliśmy i zbudowaliśmy i w jaki sposób blokują one naturalny przepływ energii.

Naturalny przepływ energii przywracany jest dzięki delikatnym, nieinwazyjnym technikom (dotyk, rozmowa) tak dobranych aby rozpuściły zbroję, przywołały i uzdrowiły wspomnienia, uwolniły blokady i pomogły zrozumieć jak przeszłe doświadczenia wpływają na nasze obecne życie. Proces przywracania równowagi może być szybki lub powolny.

Łagodna Bio-Energetyka pozwala odzyskać siły witalne, rozpoznać i przekształcić nieświadome systemy obronne i blokady, przepracować traumy, żałobę, trudne doświadczenia życiowe oraz zaburzenia rozwoju nawet z najwcześniejszych okresów życia.

Łagodna Bio-Energetyka pomaga wyregulować pracę narządów wewnętrznych oraz zbudować silny system energetyczny i odpornościowy człowieka. Jest wspaniałym sposobem na terapię dla dzieci i dorosłych pomagając w eliminacji dysfunkcji związanych z niepełnosprawnością, depresją, traumą, nerwicami i innymi chorobami.

 więcej informacji:
www.lagodnabioenergetyka.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz