wtorek, 26 stycznia 2016

Warsztat Masaż Twarzy z elementami Refleksologii


 Elastyczna, jędrna i świeżo wyglądająco skóra twarzy? TAK!

Codziennie nakładamy i wklepujemy krem na twarz. Warto połączyć te zabiegi pielęgnujące z automasażem, ale nie byle jakim bo Refleksologicznym. DLACZEGO? 

Ponieważ na twarzy znajdują swoje odzwierciedlenie wszystkie nasze organy, gruczoły i układy. Stymulując odpowiednie strefy na twarzy wpływamy na poprawę funkcjonowania całego organizmu a nie tylko skóry. Dodatkowo uciskając punkty neuronaczyniowe pomagamy organizmowi wrócić do równowagi, utrzymać zdrowie i zapobiec chorobom.

Dzięki prostemu kilku minutowemu masażowi refleksologicznemu z twojej twarzy zniknie napięcie, zminimalizują się zmarszczki a twoja skóra odzyska blask!

Refleksologia twarzy – to niezwykle przyjemna i skuteczna terapia o właściwościach leczniczych i odmładzających, która prowadzi do wyciszenia wewnętrznego, głębokiego relaksu i odprężenia całego ciała. Wpływa ona korzystnie na skórę twarzy, która po zabiegu jest odmłodzona (wygładzona i lepiej odżywiona) oraz jest pomocna we wszelkich zaburzeniach na tle emocjonalnym i psychicznym z uwagi na działanie, które powoduje wyciszenie emocji, złagodzeniu napięć i stresów, a także przyspieszenie regeneracji zmęczonego organizmu. Ponadto likwiduje objawy stresu i przemęczenia oraz przywraca wewnętrzny spokój i siły witalne.

W trakcie warsztatu:
  • Dowiesz się, czym jest refleksologia i dlaczego jest tak ważna,
  • Poznasz refleksologiczną mapę twarzy,
  • Nauczysz się stymulacji 20 punktów neuronaczyniowych na twarzy, aby przywrócić jej naturalne piękno
  • Wyjaśnię, co oznaczają sińce pod oczami, zaczerwienione policzki, zajady, opryszczki i zmarszczki dookoła ust oraz wypryski i inne zmiany skórne.
  • Dowiesz się jak stosować refleksologię, aby obniżyć napięcia, wzmocnić organizm i zmniejszyć ból.
  • Otrzymasz cenne wskazówki jak od razu zacząć praktykę masażu.
  • Dodatkowo poznasz kilka prostych ćwiczeń wpierających proces nauki (tak, bo oprócz przyjemności będziesz też się uczyć) oraz regenerujących i podnoszących energię, które będziesz mógł stosować w pracy, w domu i na wakacjach.
Zapraszam: masażystów, fizjoterapeutów, psychologów, terapeutów, kosmetyczki, podologów, manikiurzystki, fryzjerów, rodziców i opiekunów oraz wszystkie te osoby, które są zainteresowane poprawieniem, jakości życia i doskonaleniem swoich umiejętności.

Prowadzi: Marta Targońska
Refleksoterapeutka. Terapeutka Łagodnej Bio-Energetyki w trakcie certyfikacji. Nauczycielka Masażu Dotyk Motyla. Organizuje i prowadzi kursy, warsztaty, wykłady i spotkania tematyczne wspierające zdrowie i rozwój oraz budzące świadomość. Pracuje z kobietami w ciąży, dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i osobami starszymi. Autorka błoga: www.refleksolozka.pl

Termin: 12 lutego 2016 r. g. 18:00-21:00

Miejsce: Naturalne Centrum Zdrowia, ul. Grażyny 15, sala 17, Warszawa.

Cena: 90 zł za osobę / 75 zł osoby biorące udział w warsztacie PRZEZ STOPY DO ZDROWIA I MASAŻ DŁONI / 165 zł, jeżeli chcesz wziąć udział w obu warsztatach

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Załóż (lub zabierz ze sobą) wygodny strój!

Informacje i zapisy:
Marta Targońska, tel.: +48 606 212 200, refleksolozka@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz