poniedziałek, 16 stycznia 2012

Księżyc, Ryby i Masaż Stóp

Wraz z Nowym Rokiem 2012 pojawił się u nas w domu Kalendarz Lunarny. Dzięki niemu wiemy, kiedy mamy iść do fryzjera, na masaż, kiedy rozpocząć oczyszczanie organizmu a kiedy unikać wizyt u lekarza.
Kalendarz wyznacza najkorzystniejsze terminy dla planowania i rozpoczynania przedsięwzięć, załatwiania spraw urzędowych, planowania prania, sprzątania i wietrzenia. O kalendarzu księżycowym można przeczytać w Internecie - odsyłam.

To, co mocno zwróciło moją uwagę to termin, kiedy Księżyc znajduje się w znaku Ryb. A dlaczego? Bo częścią ciała, jaka jest przypisana do znaku Ryb są STOPY! Hurra stopy! I dlaczego ja się cieszę i o tym pisze? Bo właśnie w tych dniach powinniśmy szczególnie mocno ZADBAĆ o nasze stópki!

A co możemy dla nich zrobić? Dla tych zmęczonych codziennym dźwiganiem naszego ciała stópek, dla tych niewolonych  po 8 godzin dziennie (ba a nawet 10 godzin) stópkach, często w niewygodnych butach (bo musimy ładnie wyglądać, bo tak trzeba)? 
Możemy zabrać je na MASAŻ a jeżeli już nie jesteśmy w stanie wygospodarować, chociaż chwilki dla siebie, idźmy do łazienki weźmy miskę i zafundujmy tym naszym kochanym stópkom ciepłą kąpiel, (jeżeli się pogoda utrzyma, mrozy i śnieg do nas przyjdą to będziemy musieli zafundować sobie kąpiel rozgrzewającą)

Kiedy to nastąpi?
Księżyc będzie znajdował się w znaku Ryb od godziny 10: 21 dnia 25.01.2012 (środa) do godziny 19:29 dnia 27.01.2012 (piątek).
Masaż stóp lub kąpiel będzie DOSKONAŁYM POMYSŁEM!

Właśnie w tych dniach efekty masażu lub kąpieli będą nadzwyczaj silne i dłużej się utrzymają.

Ja na pewno skorzystam i termin u koleżanki refleksolożki rezerwuje już dziś!

A Was, Drodzy Czytelnicy, zapraszam w tych dniach na refleksologiczny masaż stóp z 30% rabatem! Przyprowadź koleżankę, mamę, partnera - im też się przyda chwila relaksu!

Przepis na kąpiel relaksacyjną tutaj: http://refleksolozka.blogspot.com/2011/02/naturalne-kapiele-stop.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz