sobota, 16 sierpnia 2014

ORIGINAL PLAY® - Zabawa przez Serce - kurs podstawowy

Na początku tego roku poznałam program Original Play. Od tego momentu stałam się wielką zwolenniczką i promotorką tej metody ponieważ wniosła wiele dobrego do mojego życia oraz do życia mojej rodziny. Odkryłam na nowo zabawę, prawdziwą zabawę i zaangażowałam się szerzenie tej idei w świat!
W związku z czym:

Serdecznie Was wszystkich zapraszam na kurs podstawowy w programie autorstwa dr O. Freda Donaldsona:
 
ORIGINAL PLAY ® - Zabawa przez Serce
program autorstwa dr O. Freda Donaldsona

Termin: 22 listopad 2014, g. 9:00-17:00, Warszawa


 
Prowadzi: mgr Jolanta Graczykowska - oficjalny przedstawiciel i koordynator „Original Play” w Europie, nauczyciel, terapeuta. 

ORIGINAL PLAY® to zabawa:
bez rywalizacji,
bez wygranych i przegranych
bez obwiniania i poczucia winy
bez rewanżu
To dawanie i otrzymywanie miłości.

Original Play® to niezwykła zabawa. To autentyczna radość z zabawy,  głębia odczuć i emocji, a przy okazji doskonała sposobność do tego, by uczyć się jak bawić się bez agresji i przemocy, bez potrzeby użycia siły, przy jednoczesnym zachowaniu poczucia własnej wartości i nie naruszaniu tego poczucia u innych. Program uczy i dostarcza możliwości wyboru postępowania bez chęci rewanżu w sytuacji agresji, przemocy, czy lęku.

Kurs przeznaczony jest dla: nauczycieli wszystkich poziomów nauczania, rodziców, opiekunów, pracowników placówek opiekuńczo-wychowawczych, interwencyjnych, ośrodków szkolno-wychowawczych, przedszkoli, placówek dla dzieci ze specjalnymi potrzebami, placówek integracyjnych, terapeutów, trenerów.
 
Program "Original Play"® otrzymał rekomendację Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie. Zyskał opinię programu, który powinien być włączony do programu szkoleń dla nauczycieli.

więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1494412660812077

a opis moich doświadczeń możecie przeczytać tutaj:
http://refleksolozka.blogspot.com/p/origina-play.html

Informacje i zapisy:
Marta Targońska
refleksolozka@gmail.com
tel.: +48 606 212 200

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz