środa, 3 kwietnia 2013

Refleksologia i detoksykacja organizmu

Refleksologia to wspaniała metoda oczyszczania/detoksykacji organizmu.

Refleksologia naturalnie odżywia, aktywuje i wzmacnia komórki, gruczoły i inne narządy. Pomaga usunąć blokady oraz poprawia przepływ energii w organizmie.

Nagromadzenie toksyn w organizmie prowadzi do zaburzenia w funkcjonowaniu narządów, tkanek a co za tym idzie całego organizmu. 
Refleksologia poprawia krążenie krwi i limfy a to przyspiesza wydalanie z organizmu toksyn i zanieczyszczeń przemiany materii oraz powoduje lepsze rozprowadzenie tlenu i substancji odżywczych.

Zgromadzone w organizmie toksyny mogą powodować zmiany na poziomie fizycznym i emocjonalnym. Toksyny mogą powodować wahania myśli, spadek nastroju, zmęczenie i niski poziom energii. Refleksologia likwiduje objawy stresu i przemęczenia oraz przywraca wewnętrzny spokój i siły witalne.
 

Refleksologia wpływa korzystnie na skórę, włosy i paznokcie. 

Refleksologia wzmacnia układ odpornościowy, wspomaga układ pokarmowy, reguluje przemianę materii, wycisza pracę układu nerwowego, poprawia sen i dodaje energii.

Oczyszczanie organizmu z toksyn przywróci Twój organizm do równowagi, łatwiej Ci będzie poradzić sobie z problemami natury fizycznej i emocjonalnej.

Jeżeli oczyszczamy organizm to warto również spożywać większą ilości płynów w celu wypłukania toksyn, pić herbatki ziołowe, spożywać więcej warzyw, owoców i produktów pełnoziarnistych, roślin strączkowych a zrezygnować z nabiału, mięsa i produktów wysoko przetworzonych. Nie zapnijmy również o aktywności fizycznej i przebywaniu na świerzym powietrzu.

1 komentarz:

  1. Które punkty stymulować, żeby skutecznie wspomóc oczyszczanie organizmu?

    OdpowiedzUsuń