sobota, 15 stycznia 2011

Co mnie interesuje?

Odkąd pamiętam zawsze TO gdzieś we mnie siedziało i ze mną było ale zawsze TO odkładałam na później - bo nie teraz, nie mam czasu, nie chce mi się, bo muszę robić to co mi się wydaje że muszę robić. Zawsze gdzieś goniłam i pędziłam - "to później" nigdy nie nadchodziło. Odkładałam różne rzeczy wiecznie aż tu nagle, nie nie nagle, odbywało się to stopniowo, powoli małymi kroczkami i wreszcie wykluło się i wyszło jak mały dinozaur z jajeczka (tak, jestem teraz na etapie dinozaurów) na światło dzienne. A co...?
  • fascynacja tradycyjną medycyną chińską - wszechobecna Qi, energia która krąży w nas i nas otacza, 5 Żywiołów, Yin i Yang wzajemnie się uzupełniające i nie mogące bez Siebie istnieć,  i to że dzięki uciskowi pewnych punktów i stref na ciele (i stopach również) można poprawić funkcjonowanie organizmu i wyzwolić zdolności organizmu do samouzdrawiania się.
  • zainteresowanie zdrowym odżywianiem się- zaczęłam do diety rozdzielnej, potem dołączyłam dietę wg. grupy krwi, znowu powróciłam do diety rozdzielnej aby w chwili obecnej odżywiać się wg. 5 przemian.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz